Deníček 11.2.2009

11. února 2009 v 14:28 | Zoe
snídaněnic smilies
svačinanic smilies
obědmenší porce ovesné kaše
svačinanic smilies
večeředopíšu

Ještě, že máme dneska ředitelský volno. Spala jsem hrozně dlouho a hned potom jsem šla na comp. Čekala jsem, až odejde mamka i taťka do práce abych nemusela snídat. Hlady mě bolelo břicho, ale nebylo to tak hrozný. Horší to bylo v pondělí, protože to mě taky hlady bolelo břicho jenže jsem k tomu dostala škytavku a to teprv bolelo. celý dopoledne jsem strávila u počítače na blogu psaním všemožných článku. Nalila jsem do sebe 2 konvice zelenýho čaje abych spálila nějaký tuky. Teď si asi pudu zajezdit na rotoped. Už aby přišlo to léto a já zase mohla chodit ven běhat a jezdit na kolečkových bruslích.
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Evka | 18. února 2009 v 19:06 | Reagovat

Do tvýho jídelníčku, jestli se tomu tak dá vůbec říkat, mi samozřejmě nic není. Ale poradim Ti jednu věc. Místo diet a hladovění raději sáhni po učebnici češtiny. Tvůj pravopis je opravdu hrozný :) Nevim co je horší, jestli štíhlá a hloupá, nebo tlustá ale inteligentní.

2 Nika | 21. února 2009 v 11:44 | Reagovat

hele, něco ti poradím xD ráno se radši nasnídej, pak si dejmenší sváču, normoš oběd a když budeš mít po zbytek dne hlad, tak si dej ovoce :P

páč kdžy nebudeš snídat nic, tak budeš mít večer hlad a jsi v háji xD

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.